O Nas - Zip-Floors Poznań

O Zip-Floors

Historia firmy Zip-Floors rozpoczęła się w 2009 roku od otwarcia małego punktu sprzedaży paneli podłogowych w Suchym Lesie. W krótkim czasie proponując Klientom duży wybór produktów oraz elastyczne i indywidualne podejście do każdego z osobna, wypracowaliśmy sobie uznanie, które pozwoliło nam na dalsze rozszerzenie działalności.

Za jeden z naszych największych sukcesów uznajemy wejście i utrzymanie się na rynku budowlanym, gdzie funkcjonowało już wiele dużych firm z długim stażem. Zawdzięczamy to przede wszystkim podejściu do Klienta, wykonaniu robót i terminowości zleceń. Profesjonalizm naszych ekip i doskonała jakość wykonania, pozwoliła nam na stworzenie osobnej grupy – SGM, która świadczy usługi dla wielu firm na rynku wielkopolskim, montując tysiące metrów kwadratowych podłóg, setki drzwi i tarasów miesięcznie.

Nasza firma handlowo-usługowa, skupia się na sprzedaży paneli podłogowych, drewna trójwarstwowego, dwuwarstwowego, litego, drzwi wewnętrznych i zewnętrznych oraz tarasów z drewna i kompozytu. Prowadzimy jednak również sprzedaż profesjonalnej chemii budowlanej marki Bostik, produktów elektrotechnicznych i papierniczych. Świadczymy także usługi transportowe dla towarów do 1 tony.

Charakteryzujemy się fachowym doradztwem, krótkim czasem realizacji oraz tym, że udzielamy gwarancji na wszystkie nasze produkty i usługi.

Już od dawna dla wszystkich profesjonalnych firm zajmujących się budownictwem oczywiste jest, że podłogi i drzwi są podstawą wizualizacji każdego pomieszczenia. Dlatego wiedza budowlana i umiejętności fachowców są tak ważne dla wyglądu naszego domu.

Najwięksi producenci na całym świecie wydają ogromne pieniądze na szkolenia montażystów i sprzedawców, aby dysponowali odpowiednią wiedzę by doradzić Państwu najlepsze produkty dostosowane do Państwa potrzeb. My również przywiązujemy do tego ogromną wagę, dlatego nasi pracownicy regularnie uczestniczą w szkoleniach i podnoszą swoje kwalifikacje, zdobywając kolejne certyfikaty potwierdzające ich umiejętności.

Starając się wyjść naprzeciw naszym Klientom, chcemy sprawić by remont był dla nich szybki i przyjemny. Dlatego dobieramy i dostarczamy Państwu najwyższej jakości produkty dostępne na rynku, które następnie profesjonalnie montujemy w Państwa domach. W naszym salonie zaprezentujemy Państwu największy wybór paneli podłogowych oraz drzwi na rynku w bardzo niskich cenach, pomożemy dobrać kolorystykę i wzory oraz posłużymy naszą wiedzą, aby jak najbardziej ułatwić Państwu ostateczny wybór.

Zaufało nam już tysiące klientów, zapraszamy do współpracy.

Kontakt